Plyšový zajačik Chubby Rabbit Perle Kaloo modrý 18 cm z mäkkého jemného materiálu od 0 mes

Popis produktu

Plyšový zajačik Chubby Rabbit z nadčasovej edície Perle od francúzskeho Kaloo je skvelý darček pre všetky bábätká už od narodenia. Modrý zajačik s výškou 18 cm sa stane nerozlučným spoločníkom každého dieťaťa, ktoré sa s ním nebude chcieť rozlúčiť. Hebké a nadýchané zvieratko je vyhotovené z prvotriedneho plyšu, vďaka čomu je mäkučkné k citlivej detskej pokožke. Dokáže zachytávať vlastnú vôňu bábätiek, vďaka čomu sa dieťa cíti bezpečne, vytvára v ňom pocit istoty. Prichádza v originálnej darčekovej krabičke, vďaka čomu je vhodným darčekom pri akejkoľvek príležitosti.

Edícia Perle predstavuje moderné plyšové hračky, ktoré sú jemné k detskej pokožke, ideálne na maznanie detí. Plyšový zajačik je veľmi ľahučký, detičky sa k nemu môžu ľahko pritúliť, vďaka nemu sa dokážu rýchlejšie upokojiť a zaspať. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Plyšová hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývojom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška18 cm
Rozmery balenia20*12*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.