Plyšový zajačik na maznanie Bunny Navy Boh'aime Doudou et Compagnie modrý 12 cm v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Príchod dieťatka je výnimočnou udalosťou, na ktorú sa pripravujú všetci rodičia. Plyšový zajačik na maznanie Bunny Navy Boh'aime je dokonalou kombináciou všetkých magických ingrediencií pochádzajúcich z dizajnérskej dielne Doudou et Compagnie. Mäkký materiál, rozkošná tvárička a exkluzívny vzor predstavuje recept na stimuláciu zmyslov bábätka už od narodenia. Plyšový zajačik privíta vaše bábätko na tomto svete s jemnosťou a láskou, akú si zaslúži každý novorodenec.

Plyšový zajačik na maznanie Doudou et Compagnie má 12 cm, takže malé detské rúčky nebudú mať problém s jeho uchopením. Zajko drží mäkkú handričku so sviežou farebnou potlačou. Tú si bábätko ľahko uchopí prštekmi, pritúli sa k nej a v prítomnosti tejto plyšovej hračky nájde komfort a útočisko. Plyšový zajačik na maznanie Bunny Navy Boh'aime pochádzajúci z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie k vám dorazí v darčekovom balení a predstavuje ideálny darček k narodeniu bábätka.

Plyšový maznáčik je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšový zajačik na maznanie Bunny Navy Boh'aime spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ho môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.