Plyšový zajačik Bonbon Rabbit Plush Bunny Kaloo šedý 15 cm z jemnej plyše od 0 mes

Popis produktu

Plyšový zajačik Bonbon Rabbit Plush Bunny od francúzskej spoločnosti Kaloo poteší najmenšie bábätká už od narodenia. Zajačik s výškou 15 cm v krásnom šedom vyhotovení sa stane obľúbeným spoločníkom vašich detí, s ktorým sa nebudú chcieť rozlúčiť. Mäkučké plyšové zvieratko je vyrobené z kvalitného plyšu, je príjemne hebké k citlivej detskej pokožke. Pôsobí na deti upokojujúco, dokáže zachytávať vlastnú vôňu bábätiek, vďaka čomu sa dieťa cíti bezpečne, vytvára v ňom pocit istoty. Zajko má okolo krku uviazanú štýlovú stuhu s krásnou potlačou, tento milý detail očarí vašich najmenších. V zajačích uškách sa skrýva šuchotavý papier, ktorý pomáha rozvíjať jemný sluch dieťaťa.

Plyšový zajko je ako stvorený pre maznanie a objímanie sa, pomáha deťom rýchlejšie zaspávať. Vďaka jeho veľkosti sa ľahko prenáša, je vhodný na cestovanie, upokojuje dieťa, ktoré sa s ním cíti komfortne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý produkt Kaloo je testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Zajačik z plyšu sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývojom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.  

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Celková výška15 cm
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.