Plyšový zajačik Bliss-Mini Chubbies Kaloo 12 cm pre najmenších ružový

Popis produktu

Kaloo plyšový zajačik Bliss-Mini Chubbies je pekná hračka z plyšu vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 12 cm, takže si ho privinie aj to najmenšie bábätko. Ružovou farbou a vzorovaným motívom na uškách a labkách zaručene upúta zrak každého dieťatka. Plyšový zajačik je nadýchaná hračka, ktorá je jemná a hebká k detskej pokožke, mäkučká na dotyk. Hračka pre bábätká zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka a keď si ju privinie, cíti sa isto a bezpečne v novom, zatiaľ málo preskúmanom svete. Prostredníctvom plyšovej hračky si intenzívnejšie uvedomuje svoju existenciu vo svete, mimo mamičkinho bruška. Plyšový zajačik pre najmenších je nadčasová hračka, ktorá je maximálne bezpečná a vďaka francúzskej kvalite môže bábätká sprevádzať už od narodenia.

Hranie sa s plyšovými hračkami je nevyhnutné pre optimálny vývin detí, pretože zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, ale aj zručnosti a schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj zajačik Kaloo. Pre najmenšie deti sa odporúčajú na hranie hračky hýriace farbami, pretože zo začiatku nevnímajú úplne všetky farby spektra a pestré farby ich zaujmú skôr. Práve takáto je kolekcia Bliss od výrobcu Kaloo – jasné a veselé farby plné slnečného svetla s delikátnymi obrázkami, ktoré šíria šťastie najmenším detičkám. Pri plyšových hračkách Kaloo nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Hračka sa dá jednoducho vyprať, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká a jemná hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najvyššie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12 cm
Rozmery balenia10*10*10 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.