Plyšový zajačik na bábkové divadlo Doudou Amusette 3v1 Doudou et Compagnie ružový 30 cm od 0 mes

Popis produktu

Kde bolo, tam bolo... bol raz jeden plyšový zajko a jeho najobľúbenejšie bábätko. Roztomilý plyšový zajačik Doudou Amusette 3v1 z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie nie je obyčajná plyšová hračka, je to hračka 3v1. Plyšový zajačik v ružovej farbe stimuluje zmysly bábätka a prispieva k správnemu rozvoju aj vďaka svojej jedinečnej vlastnosti. Plyšový zajačik je totiž zároveň bábka na bábkové divadlo, prostredníctvom ktorej môžete deťom rozprávať pred spaním čarovné príbehy. Okrem toho ho môžete v priebehu niekoľkých sekúnd premeniť na rozkošnú tašku, ktorá zajačika ochráni.

Plyšový zajačik na bábkové divadlo Doudou Amusette 3v1 pochádzajúci z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie má veľkosť 30 cm, takže je ako stvorený na túlenie a dieťatko si s ním vytvorí veľa krásnych spomienok. Mäkký a jemný zajačik je vyrobený z kvalitného, hebkého plyšu a už od prvého momentu sa stane skvelým kamarátom bábätka. Roztomilý zajačik je vhodný zajačik, ktoré si ho môžu pevne privinúť a zaspávať v jeho objatí.

Plyšový maznáčik je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšový zajačik v odtieňoch ružovej farby so vzorovanou taškou spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ho môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.