Aktívny plyšový Tukan Alban Kaloo elektronický pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Aktívny plyšový Tukan Alban je nadčasový doplnok od francúzskej spoločnosti Kaloo, ktorý stimuluje pozornosť bábätka už od narodenia. Modrý papagáj Tukan má povrch telíčka z jemného a mäkkého plyšu, poteší najmenšie deti svojimi pestrými farbami, ktoré pomôžu bábätku postupne rozoznávať jednotlivé farby. Po stlačení gombíka na nožičke dokáže mávať krídlami a tak napodobňovať skutočný let vďaka elektronickému modulu. Bábätká táto funkcia zabaví na dlhý čas, dokáže ich jednoduchým spôsobom utíšiť a upokojiť. Chvostík pri stláčaní vydáva šuštiaci zvuk, ktorý stimuluje u detí rozvoj sluchu.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj plyšový Tukan. Je vyhotovená v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou mäkučkých hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčame iba ručné čistenie navlhčenou handričkou.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška27 cm
Rozmery balenia25*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBatérie: 3 AAA/LR03 (non included)
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné