Plyšový somárik Les Amis-Régliss' Anon Kaloo spievajúci 25 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo spievajúci plyšový somárik Les Amis-Régliss' Anon je krásna spievajúca hračka pre najmenšie deti od narodenia. Má veľkosť 25 cm, po stlačení začne hrať hudbu, najmenšie deti sa s ňou zabavia na dlhý čas. Počúvaním melódií somárika sa rozvíja detský sluch, dieťa sa orientuje na vonkajší, zatiaľ nepreskúmaný svet. Plyšový somárik pre bábätká má realistickú sivú farbu, je jemný a hebký k detskej pokožke. Spievajúca hračka pre najmenších zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka, čo je veľmi dôležité v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne, uvedomuje si svoju existenciu vo svete. Plyšová hračka pre najmenšie deti prichádza v peknej darčekovej krabičke, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekové balenie.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj somárik z plyšu Kaloo. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Plyšový somárik pre najmenšie deti sa vďaka jedinečnému dizajnu, hebkému povrchu a krásnym melódiám stane obľúbeným spoločníkom každého bábätka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné  prevedenie
  • po stlačení hrá pekné melódie
  • veľkosť 25 cm
  • ideálna na maznanie a rozvoj sluchu najmenších detí
  • v darčekovej krabičke
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Rozmery balenia14*14*14 cm
Hmotnosť0,25 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.