Plyšový sloník Peanut Les Amis-Elephant Kaloo 25 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšový sloník Peanut Les Amis-Elephant z jemného a mäkkého plyšu je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od narodenia. Plyšový sloník pre bábätká má veľkosť 25 cm. Hračka je vyrobená z jemného plyšu a bezpečná pre hru najmenších. Slon je jemný a nadýchaný kamarát pre všetky bábätká, ktoré môže vďaka zaručenej francúzskej kvalite sprevádzať už od pôrodu. Má príjemnú sivú farbu, ktorá na dieťatko pôsobí upokojujúco. Plyšová hračka z jemného a mäkkého plyšu prichádza v krásnej darčekovej krabičke, takže ňou môžete obdarovať svojich najdrahších bez starostí o darčekové balenie. Hračka pre najmenšie deti zachytáva jedinečnú vôňu bábätka, ktoré sa potom pri hračke cíti isto a bezpečne, intenzívnejšie si uvedomuje svoju existenciu v novom svete, mimo mamičkinho bruška.

Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy, preto sa pri hračke netreba báť detského ochutnávania a hryzeniaktorými deti často skúmajú predmety, hračka je na to pripravená. Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti, rozvíja ich motoriku. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkká jemná plyšová hračka sloník Kaloo. Plyšová hračka pre najmenších sa vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stane obľúbeným spoločníkom dieťaťa pri každodennej hre.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu slon
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 25 cm
  • ideálna na maznanie najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia14*14*14 cm
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.