Plyšový slon Noa Elephant Grey L Rouge Kaloo šedý 38 cm z jemného materiálu pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Plyšový slon Noa Elephant Grey L z edície Rouge od francúzskeho Kaloo predstavuje vynikajúci darček pre najmenšie deti už od narodenia. Štýlový sloník dosahuje výšku 38 cm je vyrobený z jemného plyšu, vďaka čomu je ideálny pre hru najmenších, je hebký k citlivej detskej pokožke. Nadýchaná plyšová hračka sa stane nerozlučným spoločníkom každého dieťaťa, ktoré sa s ňou bude cez deň hrať a v noci mu pomôže rýchlejšie zaspať. Vďaka šedému farebnému vyhotoveniu pôsobí zvieratko realisticky, vytvára útulnú a radostnú atmosféru. Takisto zachytáva jedinečnú vôňu bábätka, ktoré sa potom pri hračke cíti isto a bezpečne, intenzívnejšie si uvedomuje svoju existenciu v novom svete.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre správny vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti, rozvíja ich motoriku. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve mäkučký sloník s veľkými uškami. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. 

Vlastnosti

  • sloník z hebkého plyšu najvyššej kvality
  • vhodný pre bábätká už od narodenia
  • šedé vyhotovenie
  • veľkosť 38 cm
  • ideálny maznáčik pre chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • špičkový francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38 cm
Celková výška38 cm
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.