Plyšový slon bábkové divadlo Les Amis-Elephant Doudou Kaloo 30 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšový slon Les Amis-Elephant Doudou je pekná hračka na bábkové divadlo z jemného mäkkého plyšu pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Veľkosť hračky z jemného mäkkého plyšu je 30 cm a jej telo je rukavica, takže bábätku môžete zahrať bábkové divadlo a zabaviť ho. Hra s plyšovou maňuškou je výborný spôsob na rozvoj detskej fantázie. Detská plyšová hračka je hebká a mäkká k detskej pokožke v nežných farbách. Hračka plyšová bábka slon je vyrobená z jemného plyšu a dieťatko môže s touto peknou plyšovou hračkou pokojne spať. Typické pre dieťa po pôrode je, že vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú,  preto je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznávalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Plyšová hračka pre najmenších z jemného mäkkého plyšu zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a keď má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne v novom cudzom svete. Plyšová maňuška je dodávaná v praktickom balení s obrázkom plyšového slona.

Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve jemný mäkký plyšový slon Kaloo. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská plyšová hračka sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • mäkká plyšová hračka maňuška
  • hebká hračka z jemného plyšu
  • v príjemných farbách
  • vhodná pre najmenšie deti
  • veľkosť 30 cm
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30 cm
Celková výška30 cm
Rozmery balenia19,5*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.