Plyšový slimáčik Colors-Activity Kaloo 13 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšový slimáčik Colors-Activity je pekná detská hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má ideálnu veľkosť 13 cm, takže si ho každé bábätko môže privinúť, chytiť do svojej malej rúčky. Hračka pre bábätká má veselé pestrofarebné prevedenie, v hornej časti má praktické koliesko na zavesenie nad postieľku alebo autosedačku a tak ho môže mať bábätko stále pri sebe, zabaví sa na dlhý čas. Na bočnej strane má slimáčik pripevnené zrkadlo, v ktorom dieťatko vidí hýbajúci sa odraz svojej tváre a orientuje sa tak na vonkajšie podnety, povzbudzuje ho to na skúmanie nového vonkajšieho sveta. Plyšová hračka pre najmenších je jemná a hebká k detskej pokožke, bezpečná pre hru najmenších detí.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, nielen zvyšuje aktivitu ich mozgu, ale formuje aj ich osobnosť, zručnosti a schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti poslúži plyšový slimáčik pre bábätko Kaloo. Najmenšie deti reagujú najskôr na jasné a pestré farby, keďže ich zrak na začiatku nie je ešte úplne vyvinutý, preto sa odporúčajú hračky hýriace farbami, ktoré upútajú detské oči už v prvých dňoch po narodení. Takou hračkou je aj pestrofarebný plyšový slimáčik. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, pestrým farbám a hebkému povrchu sa slimáčik môže stať obľúbeným spoločníkom pri hre každého dieťaťa.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 13 cm
  • ideálna na zabavenie detí počas cestovania alebo na hranie doma
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.