Plyšový neónový medvedík a zajačik Plume Kaloo 12 cm z jemného mäkkého plyšu, 12 ks v displeji od 0 mes

Popis produktu

Kaloo neónový medvedík a zajačik Plume je sada krásnych plyšových zvieratiek, ktoré potešia každé dieťa už od narodenia. Akciová sada obsahuje 12 plyšových zvieratiek, medzi ktorými sú medvedíci a zajačikovia v rôznych farebných vyhotoveniach. Plyšové hračky majú veľkosť 12 cm a na brušku mäkké záhyby, vďaka čomu si ich bábätko môže lepšie uchopiť do svojej malej rúčky. Hneď po pôrode dieťa vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú, takže je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Práve plyšový medvedíci a zajačikovia zachytávajú vlastnú vôňu dieťatka, takže tým, že má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne. Majú výraznú neónovú farbu, ktorá upúta detské oči.

Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve mäkký zajačik a medvedík Kaloo.  Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Tieto plyšové hračky pre najmenších sa môže vďaka jedinečnému vyhotoveniu, výrazným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebké a jemné hračky z plyšu
  • sada 12 zvieratiek
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • výrazné farebné prevedenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery12 cm
Celková výška12 cm
Rozmery baleniaØ 25 cm
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné