Plyšový medvedík postavička na maznanie Colors-Baby Doudou Pocket Kaloo vo vrecku 20 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšový medvedík vo vrecku Colors-Baby Doudou Pocket je pekná hračka z plyšu vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má ideálnu veľkosť 20 cm, takže si ho každé bábätko môže privinúť, chytiť do svojej malej rúčky. Hračka pre bábätká má veselé pestrofarebné prevedenie, je zabalená v praktickom vrecku, ktoré sa dá využiť pri cestovaní. Plyšový medvedík pre bábätká je mäkká nadýchaná hračka, ktorá je jemná k detskej pokožke a bezpečná pre hru najmenších detí. Plyšová hračka pre najmenších zachytáva jedinečnú vôňu dieťaťa, ktoré sa ju naučí rozoznávať a tak sa v novom nepreskúmanom svete cíti isto a bezpečne. 

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, nielen zvyšuje aktivitu ich mozgu, ale formuje aj ich osobnosť, zručnosti a schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj farebný medvedík pre najmenších Kaloo. Najmenšie deti reagujú najskôr na jasné a pestré farby, keďže ich zrak na začiatku nie je ešte úplne vyvinutý, preto sa odporúčajú hračky hýriace farbami, ktoré upútajú detské oči už v prvých dňoch po narodení. Takou hračkou je aj plyšový medvedík na maznanie vo farebnom oblečení. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, pestrým farbám a hebkému povrchu sa medvedík môže stať obľúbeným spoločníkom pri hre každého dieťaťa.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 20 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.