Plyšový medvedík postavička na maznanie Blue Denim-Doudou Kaloo vo vrecku 20 cm pre najmenších modrý

Popis produktu

Kaloo plyšový medvedík Blue Denim-Doudou je nádherná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má ideálnu veľkosť 20 cmtvar bábiky, takže si ho dieťatko môže ľahko chytiť do svojej malej rúčky. Jeho zaujímavé modré farebné prevedenie upúta pozornosť a podnecuje fantáziu detí. Plyšový medvedík pre najmenších zabaví dieťatko na dlhý čas, zachytáva jeho jedinečnú vôňu. To je veľmi dôležité v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Deti si prostredníctvom hračky pre najmenších intenzívnejšie uvedomujú svoju existenciu vo svete, mimo mamičkinho bruška. Plyšová hračka pre bábätká prichádza s praktickým vrecúškom, takže ju môžete zbaliť na dlhé cesty alebo výlety.

Hranie sa s plyšovými hračkami je nevyhnutné pre optimálny vývin detí, pretože zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, ale aj zručnosti a schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj medvedík Kaloo. Kolekcia Blue Denim od výrobcu Kaloo má jedinečné návrhy a detaily, ktoré sú ideálne pre každé bábätko. Džínsy a mikiny na plyšových hračkách sú trendové a posúvajú klasický dizajn na vyššiu úroveň. Pri plyšových hračkách Kaloo nie je problémom detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.

Kaloo je kvalitná francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • medvedík v peknom modrom oblečení
  • hebká hračka z jemného plyšu
  • vhodný pre najmenšie deti
  • veľkosť 20 cm
  • ideálny na maznanie pre bábätká
  • s praktickým vreckom na cesty
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery20 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné