Plyšový medvedík Pink Praline Le Nounours Histoire d’ Ours ružový 75 cm od 0 mes

Popis produktu

Pomôžte deťom vydať sa na cestu životom v spoločnosti tej najkrajšej plyšovej hračky. Plyšový medvedík Pink Praline Le Nounours z dielne francúzskej značky Histoire d’ Ours vaše bábätko privíta na tomto svete s jemnosťou a láskou. Ružový plyšový macko je ako stvorený už pre bábätká od narodenia, pomôže im zvyknúť si na nové prostredie. Jemná plyšová srsť, žiarivé očká a drobné detaily sa postarajú o to, že medvedík sa od prvého momentu stane osobným strážcom vášho bábätka. Plyšový medvedík Histoire d’ Ours má veľkosť 75 cm a predstavuje dokonalú kombináciu tradície a modernosti.

Telíčko plyšového medvedíka je nadýchané, mimoriadne mäkké a ľahké, vďaka čomu sa stane verným spoločníkom vášho bábätka. V prítomnosti tejto plyšovej hračky nájdu deti komfort a útočisko. Plyšový medvedík Pink Praline Le Nounours je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšový medvedík Histoire d’ Ours predstavuje krásny darček, takže ním môžete obdariť čerstvo narodené bábätko alebo narodeninového oslávenca. Macko je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami, takže ho môžete bez obáv vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

História francúzskej značky Histoire d’ Ours sa začala písať v roku 1985. Alain Joly vtedy vytvoril kolekciu špičkových plyšových medvedíkov, ktorá sa stala súčasťou rodinnej plyšovej dielne. Roztomilé hračky Histoire d’ Ours evokujú magický, poetický a sladký svet raného detstva. Každá hračka pochádzajúca z dielne značky Histoire d’ Ours sa môže pochváliť dokonalosťou vo výrobe, kde nie je nič ponechané na náhodu. Všetky plyšové hračky prekypujú nežnosťou a ich dizajn sa rodí v kreatívnych mysliach dizajnérov vo francúzskej dedinke Taverny. Vďaka ich nápadom si aj vaše deti zachovajú detskú dušu po celý život.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery75 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.