Plyšový medvedík Perle-Chubby Bear Kaloo s hrkálkou 30 cm v darčekovom balení pre najmenších krémový

Popis produktu

Plyšový medvedík s hrkálkou Perle-Chubby Bear Kaloo je milé  zvieratko vhodné pre najmenšie deti od narodenia. Má veľkosť 30 cm, vo vnútri je jemná hrkálka, ktorá môže pomôcť pri rozvoji detského sluchu, hračka pre bábätká je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Hneď po pôrode dieťa vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. V prvých týždňoch po narodení je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Plyšový medvedík zachytáva vlastnú vôňu dieťatka, takže tým, že má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne. Keďže má jemnú béžovú farbu, pôsobí upokojujúco, každé dieťatko si pri ňom rado pospinká. Detská hračka je jemná, hebká a mäkučká k detskej pokožke, každé bábätko sa k nej veľmi rado privinie.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, čo spĺňa aj plyšový medvedík Kaloo, ktorý je prevedený v krásnej svetlo béžovej farbe. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská hračka sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve mäkký medvedík Kaloo.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Plyšová hračka pre najmenších je zabalená v krásnej darčekovej krabičke, môžete ju teda darovať ako darček svojim najbližším bez starostí o darčekové balenie.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od narodenia
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 30 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších s hrkálkou
  • v darčekovej krabičke
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30 cm
Rozmery baleniaØ 25 cm
Farbakrémová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.