Plyšový medvedík na maznanie Doudou Petal Boh'aime Doudou et Compagnie so vzorom 27 cm v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Príchod dieťatka je výnimočnou udalosťou, na ktorú sa pripravujú všetci rodičia. Plyšový medvedík na maznanie Doudou Petal Boh'aime z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie vaše bábätko privíta na tomto svete s jemnosťou a láskou. Krásny macko na maznanie so vzorovaným golierom je ako stvorený už pre bábätká od narodenia, pomôže im zvyknúť si na nové prostredie. Medvedíka môžu deti objímať pred spaním aj po prebudení, vďaka čomu sa budú cítiť pokojne a bezpečne aj bez prítomnosti rodiča. Plyšový medvedík na maznanie Doudou et Compagnie má 27 cm a od prvého momentu sa stane osobným strážcom vášho bábätka.

Mäkký a jemný medvedík je vyrobený z kvalitného, hebkého plyšu a jeho ploché telíčko má golier pripomínajúci lupene kvetov. Za jednotlivé lupene ho bábätko ľahko uchopí prštekmi, pritúli sa k nemu a v prítomnosti tejto plyšovej hračky nájde komfort a útočisko. Plyšový medvedík na maznanie Doudou Petal Boh'aime pochádzajúci z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie k vám dorazí v darčekovom balení a predstavuje ideálny darček k narodeniu bábätka.

Plyšový maznáčik-medvedík je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšový medvedík na maznanie Doudou Petal Boh'aime v bielo-modrej farebnej kombinácii spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ho môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.