Plyšový medvedík bábkové divadlo Perle-Doudou Bear Kaloo 20 cm v darčekovom balení pre najmenších krémový

Popis produktu

Kaloo béžový plyšový medvedík Perle-Doudou Bear je krásne plyšové zvieratko vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 20 cm a jeho telo tvorí rukavica, vďaka čomu sa môže hračka premeniť na postavičku bábkového divadla. Detská hračka je jemná, hebká a mäkká k detskej pokožke, každé bábätko sa k nej veľmi rado privinie. Bábätko sa dá touto krásnou bábkovou postavičkou zabaviť a zaujať na dlhý čas, pomocou tejto postavičky ho môžete naučiť rôzne zvuky, pohyby, môže skúmať tvar a povrch plyšového medvedíka pre najmenších a tak sa naučiť veľa nových vecí. Plyšový medvedík na bábkové divadlo je ideálny spôsob ako dieťa rozvíjať už od najmladšieho veku, kedy je najcitlivejšie na nové podnety.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj mäkký medvedík Kaloo. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, čo spĺňa aj plyšový medvedík pre bábätká, ktorý je prevedený v krásnej krémovej farbe. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Táto plyšová hračka pre najmenších sa môže vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky je potrebné vyhnúť sa namáčaniu a ručnému praniu.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 20 cm
  • ideálna na bábkové divadlo pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
  • darčekové balenie
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery20 cm
Rozmery balenia18,5*7,5 cm
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné