Plyšový medveď Rouge Kaloo Medium 31 cm z jemného plyšu pre najmenšie deti modro-krémový

Popis produktu

Plyšový medveď Rouge Kaloo Medium je hebké plyšové zvieratko, ktoré je skvelým spoločníkom pri zaspávaní i pri maznaní. Macko z jemného hebkého plyšu je vhodný pre najmenšie deti od narodenia. Má veľkosť 31 cm a je ideálny pre malé detské rúčky, takže si hračku dieťatko ľahko privinie ako svojho najlepšieho kamaráta. Jemné modro-béžové farebné prevedenie, na dotyk jemný a hebký plyš ako i roztomilá tvárička si získa pozornosť najmä malých chlapcov. Plyšová hračka Kaloo - macko z jemného plyšu je ozdobený krásnou výšivkou. Plyšový medvedík pre najmenších zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a keď má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne v novom cudzom svete.

Táto detská hračka sa vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stane maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pre vývin dieťaťa, nielen zvyšuje aktivitu ich mozgu, ale zároveň aj formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj medvedík pre najmenšie deti Kaloo. Problémom nebude ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je totiž prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na nekonečné detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie.

Kaloo - francúzska spoločnosť sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky je potrebné vyhnúť sa namáčaniu a ručnému praniu, potom ju treba nechať voľne usušiť. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri plyšových hračkách Kaloo dobre a bezpečne. 

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné modro-béžové farebné prevedenie
  • veľkosť 31 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery31 cm
Celková výška31 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.