Plyšový medveď Rouge Kaloo Large 38 cm z jemného plyšu pre najmenšie deti krémovo-šedý

Popis produktu

Plyšový medveď Rouge Kaloo je krásna plyšová hračka z jemného mäkkého plyšu vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Plyšové zvieratko je veľké 38 cm a jemné odtiene šedej a krémovej farby pôsobia na deti upokojujúco. Detská plyšová hračka je jemná, hebká a mäkučká k detskej pokožke a každé bábätko sa k nej veľmi rado privinie. Plyšová hračka pre deti z mäkkého jemného plyšu macko je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Usmievavá tvárička medvedíka, hebký povrch a mäkučké telo zaručujú, že sa táto hračka zapáči každému dieťatku. Zaujímavosťou tejto hebkej hračky pre bábätká je, že zachytáva jedinečnú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Deti si prostredníctvom jemnej mäkkej plyšovej hračky medvedíka intenzívnejšie uvedomujú svoju existenciu vo svete, mimo bruška mamičky. 

Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve jemný mäkký medveď Kaloo. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, čo spĺňa aj plyšový medvedík Kaloo, ktorý je prevedený v príjemnej nežnej farbe. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Macko z jemného a hebkého plyšu je nadčasová, maximálne bezpečná hračka pre najmenších a vďaka francúzskej kvalite môže bábätká sprevádzať už od narodenia.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky. Táto plyšová hračka sa vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stane maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého dieťatka.

Vlastnosti

  • mäkký plyšový medveď
  • hebká hračka z jemného mäkkého plyšu
  • v príjemných farebných odtieňoch béžovej
  • vhodný pre najmenšie deti
  • veľkosť 38 cm
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • krásny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery38 cm
Celková výška38 cm
Farbašedá
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha