Plyšový medveď Rouge Kaloo Prestige XL 55 cm z jemného plyšu pre najmenšie deti krémovo-šedý

Popis produktu

Plyšový medveď Rouge Kaloo Prestige XL je krásne plyšové zvieratko vhodné pre dievčatá a chlapcov od narodenia. Macko z jemného plyšu je príjemných farbách šedej v kombinácii s béžovou a je vysoký až 55 cm. Medvedík Kaloo je jemná a mäkučká plyšová hračka, hebká k detskej pokožke a každé bábätko sa k nej veľmi rado privinie. Hebký povrch a mäkučké telo plyšového maca zaručujú, že sa táto plyšová hračka zapáči každému dieťatku. Zaujímavosťou tejto hebkej plyšovej hračky pre bábätká je, že zachytáva jedinečnú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Deti si prostredníctvom jemnej mäkkej plyšovej hračky Kaloo intenzívnejšie uvedomujú svoju existenciu vo svete, mimo bruška mamičky. Plyšový medveď Rouge Kaloo z jemného mäkkého plyšu je ľahká hračka pre deti, ktorá je maximálne bezpečná pre hru najmenších detí. 

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve jemná mäkká plyšová hračka Kaloo. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, a preto sa macko z plyšu Kaloo stane ideálnym spoločníkom pri zaspávaní najmenších detí. Pri plyšovom medvedíkovi sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy, a tak je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Plyšová hračka pre najmenších je nadčasová, maximálne bezpečná a vďaka francúzskej kvalite môže bábätká sprevádzať už od narodenia. 

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky. Plyšový medveď Rouge Kaloo Prestige XL sa vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stane maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Vlastnosti

  • veľký plyšový medvedík
  • hebká hračka z jemného mäkkého plyšu
  • v príjemných farebných odtieňoch šedej a krémovej
  • vhodný pre najmenšie deti
  • veľkosť 55 cm
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • krásny francúzsky dizajn
Magnetky Doprava
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery55 cm
Celková výška55 cm
Farbašedá
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha