Plyšový medveď Bubble of Love Bear Green Plume Kaloo zelený 30 cm z jemného mäkkého materiálu v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Plyšový medveď Bubble of Love od francúzskej spoločnosti Kaloo je nádherný doplnok do detskej postieľky pre bábätká už od narodenia. Plyšový medvedík s výškou 30 cm v zelenom vyhotovení sa stane nerozlučným spoločníkom každého bábätka. Guľatý a mäkučký medveď je ako stvorený pre objímanie a maznanie sa, dieťa sa vďaka nemu cíti pohodlne a takisto s ním dokáže ľahšie zaspať. Originálny medveď z plyšu prichádza v krásnej darčekovej krabici, ktorou potešíte svojich najbližších pri akejkoľvek príležitosti. Vnútornú stranu vrchnáku využijete na napísanie milého odkazu alebo venovania.

Plyšové hračky Kaloo sú hebké a mäkučké k detskej pokožke, ideálne na maznanie detí. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovadiel, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých textilných a plyšových hračiek s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.