Plyšový medveď projektor My Projector Nightlight Home Kaloo hnedý 32 cm s 13 svetlami a 13 melódiami z jemnej plyše od 3 mes

Popis produktu

Plyšový medveď My Projector z nadčasovej edície Home od francúzskej spoločnosti Kaloo je perfektný darček pre všetky bábätká už od 3 mesiacov. Plyšový medvedík s výškou 32 cm je vyhotovený z kvalitného jemného plyšu. Na brušku má ovládací panel, ktorý slúži ako svetelný projektor a zároveň dokáže vydávať melódie. Bábätká sa môžu tešiť na 13 rôznych druhov svetiel so vzorom nočnej oblahy a 13 melódií, s ktorými budú ľahšie zaspávať, pričom budú mať obľúbeného medvedíka po svojom boku v postieľke. Môžu sa k nemu pritúliť a objímať ho, vytvára v deťoch pocit bezpečia a istoty. Vďaka elegantnej darčekovej krabici potešíte svojich najbližších pri akejkoľvek príležitosti.

Plyšový medvedík v jemných zamatových farbách očarí každé dieťa. Plyšový materiál na hračke je hebký a mäkučký k detskej pokožke, medvedík je ideálny na detské maznanie. Takisto zachytáva vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých mesiacoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy, a tak je pripravená na detské skúmanie a hryzkanie. Projektor sa nabíja pomocou USB konektora, ovládací panel sa dá z medvedíka vybrať. 

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška32 cm
Rozmery balenia20*18*25 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteUSB rechargeable
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.