Plyšový lev Couleurs Savane Doudou et Compagnie zelený 30 cm od 0 mes

Popis produktu

Oslávte príchod dieťatka nádherným darčekom z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie. Plyšový lev Couleurs Savane je roztomilý darček pre všetky bábätká už od narodenia. Levík z mäkkého a jemného plyšu je oblečený v zelených dupačkách a už len pohľad na neho si priam pýta dotyk a pohladenie. Tento levík vyrobený z toho najmäkšieho materiálu prispieva k správnemu rozvoju zmyslov dieťatka. Roztomilý plyšový lev Couleurs Savane sa veľmi rýchlo stane najlepším spoločníkom vášho bábätka.

Plyšový lev Couleurs Savane Doudou et Compagnie má veľkosť 30 cm, takže je ako stvorený na maznanie. Levík má hebké, mäkké telíčko, ku ktorému sa bábätko pritúli a v prítomnosti tejto plyšovej hračky nájde komfort a útočisko. Plyšový levík Couleurs Savane predstavuje ideálny darček k narodeniu bábätka, ale aj k narodeninám. Plyšový levík je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Lev Couleurs Savane spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ho môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.