Plyšový hroch Hip' Cool Hippo Cocooning Histoire d’ Ours béžový 40 cm od 0 mes

Popis produktu

Darujte deťom lásku na celý život už v ranom detstve a privítajte ich na tomto svete s nehou. Plyšový hroch Hip' Cool Hippo Cocooning z dielne francúzskej značky Histoire d’ Ours vaše bábätko privíta na tomto svete s jemnosťou a láskou. Béžový plyšový hroch je ako stvorený už pre bábätká od narodenia, pomôže im zvyknúť si na nové prostredie. Jemná plyšová srsť, veľká papuľka a drobné detaily sa postarajú o to, že hrošík sa od prvého momentu stane osobným strážcom vášho bábätka. Plyšový hrošík Histoire d’ Ours má veľkosť 40 cm a predstavuje dokonalú kombináciu tradície a modernosti.

Telíčko plyšového hrošíka je nadýchané, mimoriadne mäkké a ľahké, vďaka čomu sa stane verným spoločníkom vášho bábätka. V prítomnosti tejto plyšovej hračky nájdu deti komfort a útočisko. Plyšový hroch Hip' Cool Hippo Cocooning je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšový hroch Histoire d’ Ours predstavuje krásny darček, takže ním môžete obdariť čerstvo narodené bábätko alebo narodeninového oslávenca. Hrošík je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami, takže ho môžete bez obáv vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

História francúzskej značky Histoire d’ Ours sa začala písať v roku 1985. Alain Joly vtedy vytvoril kolekciu špičkových plyšových medvedíkov, ktorá sa stala súčasťou rodinnej plyšovej dielne. Roztomilé hračky Histoire d’ Ours evokujú magický, poetický a sladký svet raného detstva. Každá hračka pochádzajúca z dielne značky Histoire d’ Ours sa môže pochváliť dokonalosťou vo výrobe, kde nie je nič ponechané na náhodu. Všetky plyšové hračky prekypujú nežnosťou a ich dizajn sa rodí v kreatívnych mysliach dizajnérov vo francúzskej dedinke Taverny. Vďaka ich nápadom si aj vaše deti zachovajú detskú dušu po celý život.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery40 cm
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.