Plyšové spievajúce zvieratká Colors Kaloo 12 cm v luxusnom vyhotovení

Popis produktu

Potešte svojich najmenších sadou plyšových spievajúcich zvieratiek Colors Kaloo. V akciovej sade sa nachádzajú plyšové hračky, ktoré vydávajú melódie a každá z nich je vyhotovená z jemného plyšu, vďaka čomu sú vhodné aj pre novorodencov. Pestrofarebné plyšové zvieratká s výškou 12 cm potešia každé malé bábätko a rodičov zvýhodnenou cenou. Tieto plyšové hračky sú mäkké a nadýchané hračky, bezpečné pre hru najmenších. Plyšové zvieratko zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka, keď si ju privinie, cíti sa isto a bezpečne v novom, zatiaľ málo preskúmanom svete.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk. Najmenšie deti majú rady pri hre a zaspávaní jemné farby, ktoré na nich pôsobia upokojujúco. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu sa plyšové spievajúce zvieratká Colors rýchlo stanú obľúbeným spoločníkom pri hre každého dieťaťa.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Odporúčaný spôsob čistenia hračky pre najmenších je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery12 cm
Celková výška12 cm
Rozmery balenia34*12*5 cm
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Poznámka4 pcs
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha