Plyšové kuriatko Lemon Les Amis-Poussin Kaloo 12 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšové kuriatko lemon Les Amis-Poussin z jemného mäkkého plyšu je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Plyšové kuriatko pre bábätká má veľkosť 12 cm. Plyšová hračka je vyrobená z jemného plyšu a bezpečná pre hru najmenších. Kuriatko je jemná a nadýchaná hračka pre všetky bábätká, ktoré môže vďaka zaručenej francúzskej kvalite sprevádzať už od pôrodu. Má nežnú žltú farbu, ktorá pôsobí upokojujúco a prichádza v krásnej darčekovej krabičke, takže ňou môžete obdarovať svojich najdrahších bez starostí o darčekové balenie. Plyšová hračka pre najmenšie deti zachytáva jedinečnú vôňu bábätka, ktoré sa potom pri hračke cíti isto a bezpečne, intenzívnejšie si uvedomuje svoju existenciu v novom svete, mimo mamičkinho bruška.

Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti, rozvíja ich motoriku. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená aj hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodné práve mäkké kuriatko v žltej farbe. Plyšová hračka pre najmenších z jemného mäkkého plyšu sa vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stane obľúbeným spoločníkom pri každodennej hre či oddychu vašich najmenších.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské plyšové hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu kuriatko
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery12 cm
Celková výška12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné