Plyšové kuriatko Colors-My Singing Chick Kaloo spievajúce s hryzátkom 25 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšové spievajúce kuriatko Colors-My Singing Chick je krásna spievajúca hračka pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 25 cm, po stlačení začne hrať hudbu a tiež šuští, najmenšie deti sa s ňou zabavia na dlhý čas. Počúvaním melódií kuriatka sa rozvíja detský sluch, dieťa sa orientuje na vonkajší, zatiaľ nepreskúmaný svet. Plyšové kuriatko pre bábätko hýri farbami, na nohe má zavesené hryzátko, je jemné a hebké k detskej pokožke. Detská hračka pre bábätká zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka, čo je veľmi dôležité v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne, uvedomuje si svoju existenciu vo svete. 

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodné aj kuriatko pre najmenších Kaloo. Pre najmenšie deti sa odporúčajú na hranie hračky s veselými farbami, pretože zo začiatku nevnímajú úplne všetky farby spektra a pestré farby ich zaujmú skôr. Takouto farebnou hračkou je aj plyšové spievajúce kuriatko. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo  v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • po stlačení hrá pekné melódie, vydáva šuštiace zvuky
  • veľkosť 25cm
  • ideálna na maznanie a rozvoj sluchu najmenších detí
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.