Plyšové kuriatko Colors-Mini Musicals Kaloo spievajúce 12 cm pre najmenších bodkované

Popis produktu

Kaloo plyšové kuriatko Colors-Mini Musicals je milá hračka vhodná už pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veselé farebné prevedenie, biele bodky na červenom podklade, čím púta pozornosť, pretože deti v tom najmladšom veku vnímajú len tie najvýraznejšie farby. Vďaka veľkosti 12 cm ju dieťa ľahko a pohodlne chytí do ruky, hračka pre bábätká je ľahká, jemná a bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Kuriatko z plyšu po stlačení vydáva zvuky ako naozajstná sliepka, čím dieťa upúta a orientuje ho na vnímanie vonkajších podnetov. Dokáže tak rýchlo identifikovať zvuky okolo seba. Deti v prvých týždňoch po narodení vidia len do malej vzdialenosti, preto je mašľa na uviazanie ideálnou súčasťou hračky. Plyšové kuriatko je mäkká a nadýchaná hračka, ktorú môžete uviazať nad detskú postieľku, kočík alebo autosedačku a tak ju má dieťa stále pri sebe, môže sa s ňou kedykoľvek hrať.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená citlivosť hmatu, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkké kuriatko Kaloo. Najmenšie deti reagujú skôr na jasné a pestré farby, preto sa odporúčajú hračky hýriace farbami, ktoré upútajú detské oči už v prvých dňoch po narodení. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka KALOO je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto plyšová hračka pre najmenších sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, pestrým farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom pri každej hre a aktivite.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob je pranie pri 30° bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, potom je potrebné nechať ju voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • vydáva zvuky ako naozajstná sliepka
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.