Plyšové kuriatko Colors-Mini Musicals Kaloo spievajúce 12 cm pre najmenších oranžové

Popis produktu

Kaloo plyšové kuriatko Colors-Mini Musicals je rozkošné zvieratko vhodné už pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Vďaka veselej oranžovej farbe púta ich pozornosť, pretože deti v tom najmladšom veku vnímajú len tie najvýraznejšie farby. Vďaka veľkosti 12 cm ju dieťa ľahko uchopí, hračka je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Kuriatko po stlačení vydáva zvuky ako naozajstná sliepka, čím dieťa zaujme a orientuje ho na vnímanie vonkajšieho sveta, dokáže rýchlo identifikovať zvuky okolo seba. Deti po narodení vidia len do malej vzdialenosti, preto je mašľa na uviazanie ideálnou súčasťou hračky pre najmenších. Kuriatko je mäkká a nadýchaná hračka, ktorú môžete uviazať nad detskú postieľku, kočík alebo autosedačku a tak ju má dieťa blízko seba.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkké plyšové kuriatko Kaloo. Najmenšie deti reagujú skôr na jasné a pestré farby, preto sa odporúčajú hračky hýriace farbami, ktoré upútajú detské oči už v prvých dňoch po narodení. Pri hračke pre bábätká sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská hračka sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, pestrým farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, potom nechať voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • vydáva zvuky ako naozajstná sliepka
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.