Plyšové hračky Perle Set Kaloo s hrkálkou 10 cm 3 kusy pre najmenších

Popis produktu

Súprava plyšových hračiek Perle Set Kaloo pochádza z nežnej kolekcie Perle a je ako stvorená pre najmenšie deti už od narodenia. V sade nájdete 3 plyšové hračky s veľkosťou 10 cm. Patrí k nim plyšový zajačik2 plyšové medvedíky. Plyšové hračky pre bábätko sú ladené v príjemných farbách krémovej, modrej a ružovej. Vo vnútri každého plyšáka sa nachádza hrkálka, ktorá najmenším deťom pomôže orientovať sa na vonkajší svet a pomôže im s rozvojom sluchu. Detské plyšové hračky sú jemné, hebké a mäkučké k detskej pokožke. Každé bábätko si veľmi rýchlo obľúbi plyšákov Perle.

Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti sú vhodné aj plyšáky Kaloo. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby. Práve v takýchto farbách sú ladené plyšové hračky v súprave Perle. Pri hračkách sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť. Odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • súprava 3 plyšových hračiek
  • zajačik a 2 plyšové medvedíky
  • vhodná pre najmenšie deti od narodenia
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť každého plyšáka 10 cm
  • ideálne na maznanie pre najmenších
  • s hrkálkou
  • spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°
  • nádherný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery10 cm
Celková výška10 cm
Rozmery balenia30,5*24,5*9 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné