Plyšová panda So Chic Panda Histoire d’ Ours čierno-biela 35 cm od 0 mes

Popis produktu

Darujte deťom lásku na celý život už v ranom detstve a privítajte ich na tomto svete s nehou. Plyšová panda So Chic Panda z dielne francúzskej značky Histoire d’ Ours vaše bábätko privíta na tomto svete s jemnosťou a láskou. Čierno-biela plyšová panda je ako stvorená už pre bábätká od narodenia, pomôže im zvyknúť si na nové prostredie. Jemná plyšová srsť, čierno-biele detaily a rozkošné labky sa postarajú o to, že medvedík panda sa od prvého momentu stane osobným strážcom vášho bábätka. Plyšová panda Histoire d’ Ours má veľkosť 35 cm a predstavuje dokonalú kombináciu tradície a modernosti.

Telíčko plyšovej pandy je nadýchané, mimoriadne mäkké a ľahké, vďaka čomu sa stane verným spoločníkom vášho bábätka. V prítomnosti tejto plyšovej hračky nájdu deti komfort a útočisko. Plyšová panda So Chic Panda je pripravená na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ju môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo jej opäť prinavráti eleganciu. Plyšová panda Histoire d’ Ours predstavuje krásny darček, takže ňou môžete obdariť čerstvo narodené bábätko alebo narodeninového oslávenca. Panda je testovaná nezávislými, schválenými laboratóriami, takže ju môžete bez obáv vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

História francúzskej značky Histoire d’ Ours sa začala písať v roku 1985. Alain Joly vtedy vytvoril kolekciu špičkových plyšových medvedíkov, ktorá sa stala súčasťou rodinnej plyšovej dielne. Roztomilé hračky Histoire d’ Ours evokujú magický, poetický a sladký svet raného detstva. Každá hračka pochádzajúca z dielne značky Histoire d’ Ours sa môže pochváliť dokonalosťou vo výrobe, kde nie je nič ponechané na náhodu. Všetky plyšové hračky prekypujú nežnosťou a ich dizajn sa rodí v kreatívnych mysliach dizajnérov vo francúzskej dedinke Taverny. Vďaka ich nápadom si aj vaše deti zachovajú detskú dušu po celý život.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery35 cm
Farbačiernobiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.