Plyšová myška Rouge Kaloo 38 cm pre najmenších krémová

Popis produktu

Kaloo plyšová myška Rouge Kaloo z jemného mäkkého plyšu je krásne plyšové zvieratko v krémovo-bielej farbe vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Plyšová hračka myška má veľkosť 38 cm, je v príjemnom farebnom prevedení. Detská hračka je jemná, hebká a mäkučká k detskej pokožke, každé bábätko sa k nej veľmi rado privinie. Plyšová hračka pre deti z jemného mäkkého plyšu myška je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Jemné farebné prevedenie hračky pôsobí upokojujúco a každé dieťatko si pri hračke z jemného mäkkého plyšu rado pospinká. Jemný, hebký povrch a mäkučké telo zaručujú, že sa táto plyšová hračka zapáči každému najmenšiemu dieťatku. Zaujímavosťou tejto hebkej hračky pre bábätká je, že zachytáva jedinečnú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Deti si prostredníctvom jemnej mäkkej plyšovej hračky myšky intenzívnejšie uvedomujú svoju existenciu vo svete, mimo bruška mamičky.

Plyšová hračka pre najmenších je nadčasová, je maximálne bezpečná a vďaka francúzskej kvalite môže bábätká sprevádzať už od narodenia. Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve jemná mäkká myška Kaloo. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, čo spĺňa aj plyšová myška Kaloo, ktorá je dostupná v jemnej krémovo-bielej farbe. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská hračka sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • mäkká plyšová hračka myška
  • hebká hračka z jemného mäkkého plyšu
  • v príjemných farbách
  • vhodná pre najmenšie deti
  • veľkosť 38 cm
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia16*14*41 cm
Farbabiela
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha