Plyšová myška na maznanie Mouse Carré Doudou Kaloo ružová 14 cm z jemného materiálu v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Plyšová myška na maznanie Mouse Carré Doudou od francúzskej spoločnosti Kaloo predstavuje mäkučkú a hebkú hračku, ktorá je vhodná pre každé bábätko už od narodenia. Nádherná biela myška s výškou 14 cm má zamatovo jemné telíčko, aj najmenšie deti ju ľahko uchopia a maznajú sa s ňou. Myška drží v labke ružovú štvorcovú prikrývku ozdobenú krásnym motívom kvetov a motýľov, takže očarí každé dieťatko, pomôže mu rýchlejšie zaspať. Plyšová myška je vyrobená z recyklovaných materiálov a výplne z plastových fliaš, je 100% ekologická, pričom si zachováva tú najvyššiu kvalitu, je hebká k citlivej detskej pokožke. Získate ju v darčekovej krabičke, vďaka čomu je vhodným darčekom pri akejkoľvek príležitosti.

Edícia Doudou predstavuje moderných plyšových maznáčikov, ideálnych na detské maznanie a objímanie. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne a útulne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý produkt Kaloo je testovaný spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Myška z plyšu sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývojom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Celková výška14 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.