Plyšová myška Colors-Chubby Mouse Snail Kaloo 18 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšová myška Colors-Chubby Mouse Snail je pekná detská hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 18 cm, takže si ho každé bábätko môže privinúť, chytiť do svojej malej rúčky. Hračka pre bábätká má veselé pestrofarebné prevedenie s obrázkom slimáčika v prednej časti. Plyšová myška pre najmenších je mäkká nadýchaná hračka, ktorá je jemná k detskej pokožke a bezpečná pre hru najmenších detí. Myška Kaloo zachytáva jedinečnú vôňu dieťaťa, ktoré sa ju naučí rozoznávať a tak sa v novom nepreskúmanom svete cíti isto a bezpečne. Hračka pre najmenšie deti je zabalená v krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj farebná myška Kaloo. Najmenšie deti reagujú najskôr na jasné a pestré farby, keďže ich zrak na začiatku nie je ešte úplne vyvinutý, preto sa odporúčajú hračky hýriace farbami, ktoré upútajú detské oči už v prvých dňoch po narodení. Takou hračkou je aj plyšová myška s obrázkom slimáka. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, pestrým farbám a hebkému povrchu sa myška pre najmenších môže stať obľúbeným spoločníkom pri hre každého dieťaťa.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 18 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery18 cm
Rozmery balenia18,5*9 cm
Hmotnosť0,17 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.