Plyšová myška Colors-Mini Chubbies Duck Kaloo 12 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšová myška Colors-Mini Chubbies Duck je pekná detská hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 12 cm, takže si ho každé bábätko môže privinúť, chytiť do svojej malej rúčky. Detská hračka má veselé pestrofarebné prevedenie s obrázkom kačičky v prednej časti. Plyšová myška pre bábätká je mäkká nadýchaná hračka, ktorá je jemná k detskej pokožke a bezpečná pre hru najmenších detí. Plyšová myška Kaloo zachytáva jedinečnú vôňu dieťaťa, ktoré sa ju naučí rozoznávať a tak sa v novom nepreskúmanom svete cíti isto a bezpečne. Plyšová hračka pre najmenších je zabalená v krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj farebná myška Kaloo. Najmenšie deti reagujú najskôr na jasné a pestré farby, keďže ich zrak na začiatku nie je ešte úplne vyvinutý, preto sa odporúčajú hračky hýriace farbami, ktoré upútajú detské oči už v prvých dňoch po narodení. Takou hračkou je aj plyšová myška s obrázkom kačičky. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, pestrým farbám a hebkému povrchu sa myška môže stať obľúbeným spoločníkom pri hre každého dieťaťa.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna namaznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.