Plyšová mačička na maznanie Doudou Boule 3v1 Doudou et Compagnie ružová 25 cm od 0 mes

Popis produktu

Každý sa občas potrebuje ukryť vo svojej bublinke a inak to nemajú ani plyšové hračky. Rozkošná plyšová mačička na maznanie Doudou Boule 3v1 z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie nie je ani zďaleka obyčajná plyšová hračka. Roztomilá plyšová mačička má ploché telíčko vhodné na maznanie, no v priebehu niekoľkých sekúnd sa dokáže skrútiť do klbka a stane sa z nej mäkká plyšová loptička. Táto plyšová hračka s krásnym dizajnom je vhodná pre deti už od narodenia a do detskej izby dieťaťka prinesie jemnosť a nežnosť.

Plyšová mačička Doudou Boule 3v1 Doudou et Compagnie má veľkosť 25 cm, takže je ako stvorená na maznanie a túlenie s bábätkom. Ružová mačička so vzorovanými detailmi má hebké, mäké telíčko, ku ktorému sa bábätko pritúli a v prítomnosti tejto plyšovej hračky nájde komfort a útočisko. Plyšová hračka bude na dieťatko pôsobiť upokojujúco ako plochý maznáčik, ale aj ako plyšová loptička. Inovatívny a exkluzívny koncept plyšovej hračky poteší tých, ktorí hľadajú naozaj originálny darček pre dieťatko.

Plyšová mačička na maznanie 3v1 je pripravená na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ju môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Ružová plyšová mačička so vzorom Doudou Boule 3v1 spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaná nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ju môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.