Plyšová mačička pre rozvoj zmyslov bábätka Cat Tumbler Stimuli Kaloo zelená 16,5 cm od 0 mes

Popis produktu

Plyšová mačička pre rozvoj zmyslov bábätka z kolekcie Stimuli od francúzskej spoločnosti Kaloo predstavuje vynikajúci darček pre bábätká už od narodenia. Špeciálne navrhnutá mačička v spolupráci s detskými terapeutmi pomôže stimulovať a naplno rozvíjať detské zmysly. Mačička v zeleno-bielom vyhotovení je vyrobená z jemného a mäkučkého textilu a plyšu, ktorý je hebký k citlivej detskej pokožke. Vo vnútri mačičky sa skrýva malý zvonček, ktorý po jemnom zatlačení stimuluje sluch dieťaťa. Pri výrobe boli použité rôzne typy tkanín, ktoré umožňujú bábätkám objavovať nové hmatové vnemy, kontrastné farby a vzor včelieho úľa rozvíjajú aj zrak dieťaťa. Výška mačičky je 16,5 cm.

Mäkká mačička zaujme pozornosť vášho dieťaťa, pri manipulácii s ňou si rozvíja jemnú motoriku. Látková mačka spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy, deti sa s ňou môžu bez obáv hrať. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý produkt Kaloo je testovaný, spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Mačička sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je ručné umývanie s navlhčenou handričkou. aby sa zachovala farba a kvalita hračky. Plyšová mačička z radu Stimuli podporuje dieťa v rannej fáze jeho vývoja prostredníctvom rôznych zmyslových hier.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývojom mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov pre najmenšie deti s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Celková výška16,5 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.