Plyšová loptička Plume-Activity Ball Blue Kaloo s hrkálkou 18 cm pre najmenších modrá

Popis produktu

Kaloo plyšová loptička s hrkálkou Plume-Activity Ball Blue je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenších chlapcov od 0 mesiacov. Plyšová loptička pre bábätká má veľkosť 18 cm, takže sa vojde do každej malej rúčky, je vyrobená z jemného plyšu a bezpečná pre hru najmenších. Keďže má vo vnútri hrkálku, pomáha rozvíjať citlivý detský sluch. Tým, že si loptičku deti gúľajú, rozvíjajú svoju motoriku, skúmajú jej povrch a začínajú sa tak zaujímať o vonkajší svet. Hračka pre najmenších má krásnu svetlomodrú farbu, ktorá zaujme všetky bábätká a zabavia sa s ňou na dlhý čas.

Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti, rozvíja ich motoriku. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkká loptička Kaloo. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Plyšová hračka pre najmenších sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať obľúbeným spoločníkom pri každodennej hre.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 18 cm
  • ideálna na hru a rozvoj sluchu najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery18 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.