Plyšová loptička medveď s hudbou Plume - Pull Along Ball Kaloo modrá z jemného mäkkého plyšu

Popis produktu

Plyšová loptička medveď s hudbou Plume - Pull Along Ball z jemného mäkkého plyšu je vhodná aj pre najmenšie bábätká. Loptička s mackom je vyrobená z jemného mäkkého plyšu a má modrú farbu. Má veľkosť 21 centimetrov a pri potiahnutí za krúžok vydáva jemné tóny, ktoré deti upokojujú a zároveň podnecujú ich rozvoj.

Plyšová loptička medveď s hudbou Kaloo zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a vďaka nemu sa dieťa cíti bezpečne v novom cudzom svete. Typické pre dieťa po pôrode je, že vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú, preto je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznávalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pre vývin dieťaťa, nielen zvyšuje aktivitu ich mozgu, ale zároveň aj formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Pri plyšových hračkách Kaloo nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na nekonečné detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri plyšových hračkách Kaloo dobre a bezpečne.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery21 cm
ZvukovéÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.