Plyšová líška s hudbou Paprika Music Fox Les Amis Kaloo hrdzavá 25 cm z jemného materiálu od 0 mes

Popis produktu

Plyšová líška Paprika Music Fox z edície Les Amis od francúzskeho Kaloo je nádherná hračka, vhodná pre všetky deti už od narodenia. Nadčasová líška s veľkosťou 25 cm je vyrobená z jemného plyšu, vďaka čomu je ideálna pre hru najmenších, je hebká k citlivej detskej pokožke. Nadýchaná plyšová hračka sa stane nerozlučným spoločníkom každého dieťaťa, ktoré sa s ňou bude cez deň hrať a v noci mu pomôže rýchlejšie zaspávať pri počúvaní upokojujúcej melódie "A Rock a By Baby", ktorú spustíte jednoduchým potiahnutím chvostíka.  Oranžovo-biela veselá líška pôsobí realisticky, vytvára útulnú a radostnú atmosféru. Takisto zachytáva jedinečnú vôňu bábätka, ktoré sa potom pri hračke cíti isto a bezpečne, intenzívnejšie si uvedomuje svoju existenciu v novom svete.

Hra s plyšovými hračkami je základom pre správny vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti, rozvíja ich motoriku. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkučká plyšová líška s peknou modrou šatkou. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je povrchové umývanie s handričkou.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. 

Vlastnosti

  • líška z jemného plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné oranžovo-biele vyhotovenie
  • veľkosť 25 cm
  • ideálny maznáčik pre chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • povrchové čistenie handričkou
  • špičkový francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery25 cm
Rozmery balenia14*14*19 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.