Plyšová líška na maznanie Leonard Fox Square Doudou Fripons Kaloo z jemného materiálu 20 cm v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Plyšová líška na maznanie Leonard Fox z modernej edície Fripons od francúzskej spoločnosti Kaloo je vynikajúci darček pre najmenšie bábätká už od narodenia. Plyšová líška na maznanie s výškou 20 cm v oranžovom vyhotovení s dlhým chvostíkom sa stane nerozlučným spoločníkom každého bábätka. Mäkučká a hebká líška je vyrobená v praktickom štvorcovom tvare, ktorý umožňuje deťom ho ľahko dosiahnuť a skúmať dotykmi a hryzkaním. Vďaka elegantnej darčekovej krabici potešíte svojich najbližších pri akejkoľvek príležitosti.

Edícia Fripons predstavuje populárne plyšové hračky, ktoré sú hebké a mäkučké k detskej pokožke, ideálne na maznanie detí. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých textilných a plyšových hračiek s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20 cm
Rozmery balenia21*6*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.