Plyšová líška na bábkové divadlo Doudou Amusette 3v1 Doudou et Compagnie oranžová 30 cm od 0 mes

Popis produktu

Kde bolo, tam bolo... bola raz jedna plyšová líška a jej najobľúbenejšie bábätko. Roztomilá plyšová líška Doudou Amusette 3v1 z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie nie je obyčajná plyšová hračka, je to hračka 3v1. Plyšová líška v krásnych farbách stimuluje zmysly bábätka a prispieva k správnemu rozvoju aj vďaka svojej jedinečnej vlastnosti. Plyšová líška je totiž zároveň bábka na bábkové divadlo, prostredníctvom ktorej môžete deťom rozprávať pred spaním čarovné príbehy. Okrem toho ju môžete v priebehu niekoľkých sekúnd premeniť na rozkošnú tašku, ktorá líšku ochráni.

Plyšová líška na bábkové divadlo Doudou Amusette 3v1 pochádzajúca z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie má líška, takže je ako stvorená na túlenie a dieťatko si s ňou vytvorí veľa krásnych spomienok. Mäkká a jemná líška je vyrobená z kvalitného, hebkého plyšu a už od prvého momentu sa stane skvelým kamarátom bábätka. Roztomilá líška je vhodná pre bábätká od narodenia, ktoré si ju môžu pevne privinúť a zaspávať v jej objatí.

Plyšový maznáčik je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšová líška v oranžovej farbe so vzorovanou taškou spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaná nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ju môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.