Plyšová líška bábkové divadlo Nopnop-Yummy Fox Doudou Kaloo 25 cm z jemného mäkkého plyšu pre najmenších

Popis produktu

Plyšová líška Nopnop-Yummy Fox Doudou z dielne francúzskych dizajnérov Kaloo je pekná hračka na bábkové divadlo pre najmenšie deti od narodenia. Veľkosť plyšovej maňušky je 25 cm. Hračka - plyšová bábka je vyrobená z jemného plyšu a dieťatko môže s touto peknou plyšovou hračkou aj pokojne spať. Telo bábkovej maňušky je rukavica, takže bábätku môžete zahrať bábkové divadlo a zabaviť ho. Je to výborný spôsob hry podporujúcej rozvoj detskej fantázie. Detská plyšová hračka je hebká a mäkká k detskej pokožke. Bábka líštičky je vyhotovená v žiarivej oranžovej farbe doplnená jemnými farebnými detailmi. Plyšová hračka pre najmenších zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a keď má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne v novom cudzom svete. 

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkká plyšová líštička Kaloo. Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská hračka sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, žiarivým farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek Kaloo je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • mäkká plyšová maňuška na bábkové divadlo
  • hebká hračka z jemného plyšu
  • v príjemných farbách
  • vhodná pre najmenšie deti
  • veľkosť 25 cm
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Celková dĺžka25 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.