Plyšová lienka Colors-My Sweet Doudou Ladybug Kaloo s hryzátkom 25 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšová lienka Colors-My Sweet Doudou Ladybug je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 25 cm a v hornej časti má praktickú šnúrku na zavesenie hračky nad postieľku alebo autosedačku. Plyšová hračka pre najmenších je prevedená vo veselých farbách, na lienke je zavesené hryzátko, ktoré pomôže pri raste detských zúbkov. Hračka pre bábätko zachytáva aj jedinečnú vôňu dieťatka, čo je dôležité v prvých mesiacoch života, aby sa cítilo bezpečne, aby si uvedomovalo svoju existenciu vo svete. Plyšová lienka pre najmenších je mäkká a bezpečná hračka, jemná k citlivej detskej pokožke, pri stlačení šuští.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Plyšová lienka je prevedená v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. V prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj plyšová lienka pre bábätko Kaloo

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu s hryzátkom
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 25 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • vydáva šuštiace zvuky
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • ideálna na hranie, rozvoj motoriky najmenších detí
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.