Plyšová kravička Milky Les Amis-Vache Kaloo 25 cm v darčekovom balení pre najmenších

Product description

Kaloo bielo-hnedá kravička Milky Les Amis-Vache je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Plyšová kravička pre bábätká má veľkosť 25 cm, je vyrobená z jemného plyšu a bezpečná pre hru najmenších. Kravička je jemná a nadýchaná kamarátka pre všetky bábätká, ktoré môže vďaka vysokej kvalite sprevádzať už od pôrodu. Hračka pre najmenšie deti zachytáva jedinečnú vôňu bábätka, ktoré sa potom pri hračke cíti isto a bezpečne, intenzívnejšie si uvedomuje svoju existenciu v novom svete, mimo mamičkinho bruška. Má zaujímavé fľakaté farebné prevedenie, ktoré bábätko zaujme a prichádza v krásnej darčekovej krabičke, takže ňou môžete obdarovať svojich najdrahších bez starostí o darčekové balenie.

Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti, rozvíja ich motoriku. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená aj hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná práve mäkká kravička v bielo-hnedej farbe. Plyšová hračka pre najmenších sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať obľúbeným spoločníkom pri každodennej hre či oddychu vašich najmenších.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 25 cm
  • ideálna na maznanie najmenších
  • v darčekovej krabičke
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technical parameters

Chlapec/Dievčadieťa
AgeOd 0 mesiacov
OriginDesigned in France
Size25 cm
Package size14*14*14 cm
Colorhnedá
Set produktovNo
Export mikrostránkyÁno
loader  Loading sets...

Reviews

loader  Loading reviews...
 Didn't find all the product information? Contact us.

Question about the product

Fields with * are required