Plyšová kocka Colors-Activity Cube Kaloo s hrkálkou a zrkadlom 13 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšová kocka Colors-Activity Cube je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 13cm a v hornej časti má praktické koliesko na zavesenie nad postieľku alebo autosedačku. Plyšová hračka pre najmenších po stlačení vydáva šuštiace zvuky, ktoré zaujmú a upútajú pozornosť každého bábätka a pomôžu mu pri rozvoji sluchu. Sluch rozvíja aj jemná hrkálka vo vnútri, zrkadlo na bočnej strane zas upúta bábätko, ktoré môže pozorovať svoj pohyblivý odraz a zabaví sa tak na dlhý čas. Plyšová kocka pre najmenších je mäkká a bezpečná hračka, jemná k citlivej detskej pokožke.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj kocka pre bábätko Kaloo. Plyšová kocka je prevedená v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. 

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Odporúčaný spôsob čistenia hračky pre najmenších je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 13 cm
  • súčasťou je hrkálka, vydáva tiež šuštiace zvuky
  • pestrofarebné prevedenie
  • ideálna na hranie a rozvoj sluchu najmenších detí
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13 cm
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.