Plyšová koala na maznanie Yoca le Koala Doudou et Compagnie modrá 25 cm od 0 mes

Popis produktu

Privítajte svoje bábätko na svete s láskou a jemnosťou. Plyšová koala na maznanie Yoca le Koala z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie očarí bábätko aj čerstvých rodičov svojou rozkošnou tváričkou, krásnou farebnou kombináciou a hebkým materiálom. Plyšová koala v kombinácii modrej, bielej a žltej farby je vhodná už pre bábätká od narodenia, pomôže im zvyknúť si na nové prostredie a poskytne nežné útočisko pred spaním, počas neho aj po prebudení. Plyšová koala na maznanie Doudou et Compagnie má 25 cm, takže je ako stvorená na túlenie.

Mäkká a jemná koala je vyrobená z kvalitného, hebkého plyšu a už od prvého momentu sa stane skvelým kamarátom bábätka. Farebná koala drží v labkách malú handričku, ktorú si bábätko ľahko uchopí prštekmi, pritúli sa k nej a v prítomnosti tejto plyšovej hračky nájde pohodlie a bezpečie. Plyšová koala na maznanie Yoca le Koala pochádzajúca z dielne francúzskej značky Doudou et Compagnie k vám dorazí v dizajnovom darčekovom balení a predstavuje ideálny darček k narodeniu bábätka.

Plyšový maznáčik je pripravený na to najhoršie zaobchádzanie a fľaky od jedla, preto ho môžete prať v práčke pri 30 °C na jemnom cykle, čo mu opäť prinavráti jeho eleganciu. Plyšová koala na maznanie Yoca le Koala v očarujúcej farebnej kombinácii spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaná nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ju môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.