Plyšová knižka zvieratká Colors-My First Book Kaloo šuštiaca 14 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšová šuštiaca knižka zvieratká Colors-My First Book je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 14 cm a v hornej časti má praktické koliesko na zavesenie hračky nad postieľku alebo autosedačku. Plyšová hračka pre najmenších po stlačení vydáva šuštiace zvuky, ktoré zaujmú a upútajú pozornosť každého bábätka a pomôžu mu pri rozvoji sluchu. Sluch rozvíja aj vďaka pískajúcemu zvuku, ktorý vydáva. Najmenšie deti sa s touto zaujímavou a veselou knižkou pre bábätká zabavia na dlhý čas. Plyšová šuštiaca knižka je mäkká a bezpečná hračka, jemná k citlivej detskej pokožke.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj plyšová knižka pre najmenších Kaloo. Plyšová knižka je prevedená v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. 

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Hračka pre bábätko sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • pri stlačení šuští a píska
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 14 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • ideálna na hranie, rozvoj sluchu a motoriky najmenších detí
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery14 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.