Plyšová húsenica Colors-My Swinging Caterpillar Kaloo s hrkálkou a hryzátkom 25 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšová vibrujúca húsenica Colors-My Swinging Caterpillar je pekná plyšová hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 25 cm a v hornej časti má praktické koliesko na zavesenie hračky nad postieľku alebo autosedačku. Plyšová hračka pre najmenších je prevedená vo veselých farbách, spodná časť húsenice je hryzátko. Plyšová húsenica pre najmenších po stlačení vibruje, čo určite zaujme každé bábätko a pomôže mu to pri rozvoji motoriky. Rozvoju sluchu zas pomôže hrkálka vo vnútri hračky. Hračka pre bábätká zachytáva aj jedinečnú vôňu dieťatka, čo je dôležité v prvých mesiacoch života, aby sa cítilo bezpečne, aby si uvedomovalo svoju existenciu vo svete. Plyšová húsenica je mäkká a bezpečná hračka, jemná k citlivej detskej pokožke.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Plyšová húsenica je prevedená v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj plyšová húsenica pre najmenšie deti Kaloo

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Hračka pre najmenších sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 25 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • má v sebe hrkálku a hryzátko, po stlačení vibruje
  • ideálna na hranie, rozvoj motoriky a sluchu najmenších detí
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery25 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné